voxmedya.com

AdWords uygulamasında keyword fonksiyonu

Son zamanlarda AdWords uygulamasıyla ilgili gelişmeler hakkında pek bir şey duymamıştık, ancak bugünkü uygulamayı daha kullanışlı hale getiren yeni bir güncelleme var.

Reklamverenler artık AdWords uygulamasını kullanarak kampanyalarından anahtar kelimeler ekleyebilir, bunları düzenleyebilir ve kaldırabilir.

View image on Twitter

 

  • Bir anahtar kelime eklemek için, uygulamadaki çeşitli Anahtar Kelime görünümlerinin sağ alt köşesinde görünen yeni yuvarlak mavi “artı” düğmesini tıklamanız yeterlidir.
  • Mevcut anahtar kelimeleri silmek için, silmek istediğiniz anahtar kelimeyi ve ardından ekranın sağ üst köşesindeki çöp tenekesi simgesini tıklayın.
  • Reklamverenler, belirli anahtar kelime ekranından sözcüğü kendisi düzenleyebilir veya eşleme türünü değiştirebilir. Ayrıca reklamverenler bir anahtar kelimeyi duraklatabilir veya etkinleştirebilir ve manuel olarak belirlenmiş teklifleri değiştirebilir.

Tüm talimatlar için yardım merkezi sayfasına bakın.

AdWords uygulaması, iOS ve Google Play uygulama mağazalarından indirilebilir.

Selim Ensar Köksal

I wanted to share what I learned in the digital world with social media, technology and digital marketing blog entries I entered. Dealing with website and blog posts has opened up new horizons and doors for me. I am developing my SEO and Data-oriented digital marketing muscles.

I also work with Html, Css, Js projects to develop my developer muscles.

Add comment