voxmedya.com
Bloggerlar nasıl para kazanıyor? Bloggerların aylık gelirleri ne kadar?

Blogger’lar nasıl para kazanır?

Bloggerlerin nasıl para kazandığını merak ediyor musunuz?

Bu makalede blogger’ların nasıl gelir ürettiğini ortaya çıkaran yeni araştırmalardan  bilgiler keşfedeceksiniz.

1) Blogcular, reklamcılık üzerinden ürün satışında daha iyiler

Sosyal medya gözetmenlerinin içerik üreticilerin para kazanma 2017 raporu: Blogcular, video oluşturucular ve içerik üreticilerin nasıl para kazandığı ile alakalı, 4300 den fazla içerik oluşturucuya ilişkin bir anketde, reklamcılığın içerik oluşturucuların para kazandırdığı yollar listesinde birinci sırayı aldığını keşfetti.

Yanıtlayanların %50 si gelir getirme konusunda bir numaralı yöntem olduğunu ve % 28’i en çok para kazandıran şeyin bu olduğunu söyledi.

Kendi ürünlerini satmak % 46 ile  ikinci oldu, her nasılsa. Bu ürünler çevrimiçi kurslardan herhangi bir şey olabilir ya da abone oldukları ekitaplar ya da özel içerikler. Danışmanlık % 42 ile 3.sırada yer aldı.

Bu rakamları içerik türlerine göre ayırırsanız, cevap veren blog yazarlarının % 50’si ne göre kendi ürünlerini satma ihtimali reklam almaktansa % 39 daha yüksektir.

Blogger’lar nasıl para kazanır?

Paket servisi

İnsanlar içeriğinden para kazanmayı düşünmeye başladığında , akıllarının doğrudan reklamcılığa gitmesi iyi olur. Sonuçta çok uzun zaman önce sadece bir internet sitesiyle para kazanmanın yollarından biri değildi bu.

Content forms marketers currently use.

İnternetde bir çok içerik var bazıları iyi ama çoğu kötü.Tüm gürültüyü ortadan kaldırmak ve içeriğinizi görüp tüketmek için her zamankinden daha zor olan bu şey de reklam yayınladığınızda para kazandıran şeydir.Tıklamaları almazsan, reklamlar görülmez ve gelir akışınız bir isabet alır.Bu nedenle, reklamınızı, içeriğinizden para kazandıran tek bir araç haline getirmeniz önemlidir.

Blogger’lar nasıl para kazanır?

 

Selim Ensar Köksal

I wanted to share what I learned in the digital world with social media, technology and digital marketing blog entries I entered. Dealing with website and blog posts has opened up new horizons and doors for me. I am developing my SEO and Data-oriented digital marketing muscles.

I also work with Html, Css, Js projects to develop my developer muscles.

Add comment