voxmedya.com
Google AdWords

Google AdWords’ün yeni anahtar kelime aracı

Google, yeniden yapılandırılmış bir Keyword Planner sürümünü kullanıma sundu.

Yeni Anahtar Kelime Planlayıcı basitleştirilmiş, aynı zamanda, reklamverenlerin arama kampanyalarından daha fazla veri toplamasına yardımcı olmak için yeni özellikler sunmaktadır.

Yeni özellikler arasında anahtar kelimelerin toplu olarak eklenmesi ve tahminlerin tek bir yerde genel olarak ele alınabilmesi bulunmaktadır. Belki de, Keyword Planner’ın en büyük güncellemesi, yeni AdWords deneyiminin görünümü ve izlenimiyle uyumlu olan estetik değişimlerdir.

Tahminleri içeren yeni tasarımı aşağıdaki örnekte görebilirsiniz:
Tahminleri içeren yeni tasarım
Tahminleri içeren yeni tasarım

Bu örnekte, verilerin yeni tahminler bölümünde nasıl yoğunlaştığını görebilirsiniz. Artık, planda bulunan anahtar kelimelerin maksimum TBM dahil olmak üzere performansı nasıl etkileyeceğine ilişkin bir tahmin içermektedir.

Ayrıca, farklı menü sekmelerine tıklamak zorunda kalmadan cihaz ve konum dökümü artık hazır.

Anahtar Kelime Planlayıcı’nın bu yeni sürümü, geçen ay sınırlı sayıda kullanıcıya ulaşmaya başladı. Artık yeni AdWords deneyimine erişimi olan herkes için kullanılabilir.

Anahtar Kelime Planlayıcısı
Anahtar Kelime Planlayıcısı

Selim Ensar Köksal

I wanted to share what I learned in the digital world with social media, technology and digital marketing blog entries I entered. Dealing with website and blog posts has opened up new horizons and doors for me. I am developing my SEO and Data-oriented digital marketing muscles.

I also work with Html, Css, Js projects to develop my developer muscles.

Add comment