voxmedya.com
Instagram Bug, instagram takipçi kaybı sorunu

Instagram’daki Bir Bug Takipçi Kaybettiriyor!

Instagram’da bazı kullanıcıların çok sayıda takipçi kaybetmesine neden olan onaylanmış bir hata var. Kullanıcılar, takipçilerini kaybetmenin yanında, takip ettikleri hesap sayısında da bazı durumlarda azalma olmaktadır.

“Takip ettiklerimi boşver, bana takipçilerimi versinler.” dediğinizi duyar gibiyim. 🙂 Merak etmeyin, şirket sorunu kabul etti ve düzeltme üzerinde çalıştığını duyurdu.

Bu konunun, Instagram’ın geçen yıl açıkladığı sahte takipçi temizliği ile alakalı olduğu iddia ediliyor ancak bu henüz doğrulanmadı.

Şöyle bir görüşte var; sorun sahte takipçi temizlemeyle alakalı olsaydı, şirket bir bug üzerinde çalıştığını söylemek yerine fake takipçileri temizlediğini duyururdu.

Bu yazıyı, Instagram’ın düzeltmenin yapıldığını onaylaması durumunda güncelleyeceğiz. Bu bug’dan muzdarip olan varsa iletişimde kalalım.

Selim Ensar Köksal

I wanted to share what I learned in the digital world with social media, technology and digital marketing blog entries I entered. Dealing with website and blog posts has opened up new horizons and doors for me. I am developing my SEO and Data-oriented digital marketing muscles.

I also work with Html, Css, Js projects to develop my developer muscles.

Add comment