Sosyal medyada pazarlamaya yeni başlayanlar için ipuçları

Sosyal medyada yeniyseniz veya doğru şeyi yaptığınızdan emin değilseniz, bu sayfa tam size göre. Bu sayfa size hız kazandırmaya yardımcı olacak birtakım kaynaklar içerir.

Orjinal araştırmamız:

Sosyal Medya Pazarlama Sektörü Raporu, pazarlamacılar tarafından sosyal medyanın nasıl kullanıldığı ve gelecek planlarının neler olduğu konusundaki en uzun yıllık araştırmadır.

İçerik Oluşturucu Para Kazandırma Raporu, blog yazarlarının, video oluşturucuların ve podcast oyuncularının para kazanma yöntemlerini araştıran yıllık bir araştırmadır.

İşletmelerin sosyal medyayı nasıl kullandıklarını, yeni stratejiler ve taktikler öğrenmeyi ve sosyal medya pazarlamanızı geliştirmek için uygulanabilir ipuçlarını nasıl elde ettiklerini keşfedin.

Sosyal Medya Pazarlama Dünyasına Katılın

Facebook 

İş dünyası için facebook: Facebook sayfaları, profiller, gruplar, reklamlar, canlı video, analiz, yarışmalar ve diğerleriyle çalışan yeni başlayanlar, orta ve ileri pazarlamacılar için yararlı kaynaklardır.

İnstagram

Instagram İş Profilleri: Pazarlamacılar Neden Yükselmelidir?

Instagram iş profiline geçmeyi düşündünüz mü? Instagram iş profilleriyle kazanacağınız avantajları keşfedin.

Instagram’ı Facebook Gelen Kutusu Yoluyla Yönetme: Facebook’un gelen kutusu instagramı yönetmenizi sağlar, facebook ve messenger yorumları ve mesajları tek bir konumda. İnstagram hesabınızı yönetmek için facebook gelen kutusunu nasıl kullanacağınızı keşfedin.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here