voxmedya.com
En iyi 13 PPC (paid marketing), dijital pazarlama uzmanı

Takip etmeniz gereken en iyi 13 PPC uzmanı

Platformlar, teknoloji ve tüketici davranışları hızla değişir.

Neyse ki, en mühim ve en büyük PPC trendlerine ve bültenlerine tutkulu bir sürü endüstri uzmanı var, böylece ihtiyacınız olan anlayışları ve tavsiyeleri anında bu uzmanlardan elde edebilirsiniz.

Bu listedeki PPC uzmanı kişiler şu anda aktif olarak PPC’yi yapıyor – ya da PPC bilgi ve görüşlerini paylaşıyorlar (sosyal medya yoluyla, yayınlara ya da bloglara katkıda bulunuyorlar, kitaplar yazıyor, podcast kullanıyor ya da konferanslarda konuşuyorlar).

Tartışmalar ve kaynaklar için onları takip edin.

Bu listeyi twitter’da toplu bir listede bulup takip edebilmek için buraya tıklayın.


Brad-Geddes

1. Brad Geddes

Dünyanın önde gelen AdWords konuşmacılarından Brad Geddes, dünyanın dört bir yanında 60’ın üzerinde konferansda konuştu. PPC ve Adwords hakkında bilgilerini paylaşan bir kitap ve blog yazarıdır.

Takip et @bgtheory on Twitter


Larry Kim

2. Larry Kim

Larry Kim, AdWords, Facebook Reklamları ve chatbot’lar konusunda uzmanlaşmıştır. Dijital pazarlamacılığın girişimcisi ve uzmanıdır. Köşe yazarı ve tutkulu bir tweeter olarak takipçilerini son trendler, istatistikler ve uygulanabilir ipuçları hakkında bilgilendiriyor.

Takip et @larrykim on Twitter

 


 

ginny marvin
ginny marvin

3. Ginny Marvin

Ginny Marvin, sayısal pazarlamada popüler bir köşe yazarı ve konuşmacıdır.

Takip et @GinnyMarvin on Twitter

 


David Szetela

4. David Szetela

David Szetela,  PPC Rockstars’da dünyanın en uzun süren podcast programının ev sahipliğini yapıyor. O bir yazar ve aktif konferans konuşmacısıdır.

Takip et @Szetela on Twitter


John Lee

5. John Lee

John Lee, konuşmacı, yazar ve Bing Ads için eğitim üzerine odaklanmış ücretli arama uzmanıdır. Bir girişimci olarak, bir çok alanda tecrübelidir.

 

Takip et @john_a_lee on Twitter


Aaron Levy

 6. Aaron Levy

Bir endüstri yazarı ve konuşmacı olarak Aaron Levy sıklıkla Tüketici Psikolojisi ve alıcı davranışları konusundaki keskin gözlemlerini kullanarak PPC ve son zamanlardaki eğilimler hakkında derin dalışlar yapıyor.

Takip et @bigalittlea on Twitter


Elizabeth Marsten

7. Elizabeth Marsten

Elizabeth Marsten, endüstri konuşmacısı ve kitap yazarıdır. O, e-ticaret PPC, ürün reklamları, beslemeler konusunda uzmanlaşmış ve Amazon ads.c’nin iç işleyişlerinde lider bir otoritedir.

Takip et @ebkendo on Twitter


Michelle Morgan

8. Michelle Morgan

Bir endüstri konuşmacısı ve blog yazarı olan Michelle Morgan düzenli olarak, nerdy somunları, cıvataları ve PPC’nin gizli ipuçları üzerine bir cümleyle tweet’ler.

Takip et @michellemsem on Twitter


Melissa Mackey

9. Melissa Mackey

Muhtemelen gezegen üzerindeki B2B PPC üzerinde en bilgili olan kişi olan Melissa Mackey, konuşmalarını blogging yoluyla ve Twitter sohbetlerinde paylaşıyor.

Takip et @Mel66 on Twitter


 

Frederick Vallaeys

10. Frederick Vallaeys

Eski bir Google AdWords evangelisti ve kendi şirketinin kurucusu olan Frederick Vallaeys, AdWords Komut Dosyaları, raporlar ve otomasyon konularında uzman bir kişidir. Aynı zamanda uzun zamandan beri sektörde konuşan ve yazan bir kişidir.

Takip et @siliconvallaeys on Twitter


Purna Virji

 

11. Purna Virji

Dünyanın en etkili PPC uzmanlarından biri olan Purna Virji, PPC, AI, makine öğrenimi ve sesli arama teknolojilerinde izleyicileri eğitmek için küresel çapta seyahat ediyor.

Takip et @purnavirji on Twitter


Matt Van Wagner

12. Matt Van Wagner

Matt Van Wagner, PPC’de uzun zamandır konuşmacı ve yazar. Yaratıcı endüstri sunumları, ücretli arama endüstrisindeki deneyimlerinden gerçek hayatta örneklerle eğlenmenin yanı sıra eğitiyor.

Takip et @mvanwagner on Twitter


Kirk Williams

13. Kirk Williams

Kirk, #PPCChat gibi heyecanlı sohbetlerle aktif olarak ilgilenen, azimli bir tweeter, endüstri yazarı ve konferans konuşmacısı.

Takip et @PPCKirk on Twitter


PPC(AdWords) alanında ufuk açan bir diğer yazı için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukarıdaki PPC uzmanlarını voxmedya.com’un twitter hesabınının listeler bölümünden toplu bir şekilde bulup kolayca takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Selim Ensar Köksal

I wanted to share what I learned in the digital world with social media, technology and digital marketing blog entries I entered. Dealing with website and blog posts has opened up new horizons and doors for me. I am developing my SEO and Data-oriented digital marketing muscles.

I also work with Html, Css, Js projects to develop my developer muscles.

Add comment