voxmedya.com
Whatsapp'a gönderdiğiniz mesajları geri silebilirsiniz.

WhatsApp yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları geri çağırmanızı sağlıyor

WhatsApp yeni güncelleme
WhatsApp yeni güncelleme

Yanlış kişiye veya gruba bir mesaj gönderdiğinizde, WhatsApp  geri döndürme özelliğini getirdi.

Facebook’a ait mesajlaşma uygulaması, sonunda 1 milyar plus kullanıcısının bir konuşma içindeki herkes için mesajı silmesine izin verecek bir özellik ortaya koyuyor.

Güncellemeden önce uygulamanın silme özelliği, gönderen kişi yalnızca bir iletiyi kendisi için kaldırdığından oldukça yararsızdı ancak WatsApp bu yeni güncellemede “herkes için silmek” seçeneğini sunuyor.

Herkes için mesajları silmek 

Herkes için mesajların silinmesi, gönderdiğiniz belirli mesajları bir grupta veya tek bir sohbette silmenizi sağlar. Bu, yanlış sohbete bir mesaj gönderdiyseniz veya gönderdiğiniz mesajda bir hata varsa, özellikle yararlı olacaktır.

Herkes için başarıyla silmekte olduğunuz mesajlar, alıcılarınızın sohbetlerinde (*) “Bu mesaj silindi” olarak değiştirilir. Benzer şekilde, sohbet sırasında “Bu mesaj silindi” ifadesini görüyorsanız, gönderenin mesajını herkes için sildiği anlamına gelir.

Yalnızca, gönderdikten sonra yedi dakikaya kadar herkes için iletileri silebilirsiniz. Yedi dakika geçtikten sonra, herkes için iletileri silmek için bir yol yok.

Bunun tek yolu, tüm katılımcılarının cihazlarında WhatsApp’ın en son sürümüne sahip olmasıdır ancak zaman geçtikçe ve daha fazla kişi uygulamayı güncellediğinde, bu utanç verici yanlış iletileri geri alma seçeneği daha fazla ileti dizisi için geçerli olacak.

Şöyle de bir şey var çoğu WhatsApp kullanıcısı bu özelliğin geç geldiğini söylüyor.

WhatsApp ile ilgili bir diğer büyük güncelleme için buraya tıklayın.

 

 

 

Selim Ensar Köksal

I wanted to share what I learned in the digital world with social media, technology and digital marketing blog entries I entered. Dealing with website and blog posts has opened up new horizons and doors for me. I am developing my SEO and Data-oriented digital marketing muscles.

I also work with Html, Css, Js projects to develop my developer muscles.

Add comment